X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

hamid_6252

در اطراف من چه می گذرد؟

سریال قهوه تلخ مهران مدیری
بالاخره بعد از 6 ماه کش و قوس صدا و سیما (آقای ضرغامی) زیر بار این سریال نرفت که نرفت تا هزینه اش بیفته رو گردن اونایی که کارهایی مهران مدیری رو میپسندن. فقط خدا کنه توزیع و کیفیتش مثل قلب یخی نباشه...اگه هر یکی دو قسمت رو روی دی وی دی پخش کنن من خودم مشتری پر و پا قرصش میشم. ضمنا کپی هم نمیکنم !!


از 20 شهریور در سوپر مارکتها ...


(اینم copy paste از سرچ گوگل:

رجبی فروتن:
اگر «قهوه تلخ» مدیری از تلویزیون پخش ‌شود، خیلی تعجب نمی‌کنم

مدیر کل اداره نمایش خانگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر روزی بشنوم «قهوه تلخ» زودتر از شبکه نمایش خانگی از تلویزیون پخش می‌شود، خیلی تعجب نمی‌کنم.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، سعید رجبی فروتن با بیان اینکه باب گفت‌وگوها و مذاکرات برای پخش سریال «قهوه تلخ» از شبکه‌های تلویزیونی باز است، اظهار کرد: اگر اینها به توافق رسیدند و پخش کار زودتر از شبکه ویدئویی در شبکه‌های تلویزیونی آغاز شود، خیلی غافلگیر نمی‌شوم.

وی که با برنامه «تهران در شب» رادیو تهران گفتگو می‌کرد، ادامه داد: اگر این توافق صورت نگرفت، به روال عادی هرکدام از این قسمت‌ها که به دست ما برسد مورد بازبینی قرار می‌گیرد و براساس معیارها و ضوابط روشن ممیزی کارها مورد بازبینی قرار می‌گیرد و بعد از اینکه تعداد قابل توجهی پروانه دریافت کرد با درنظرگرفتن خط ثابتی برای عرضه بلاوقفه عرضه خواهد شد، چرا که اگر وقفه‌ای صورت گیرد ممکن است با واکنش منفی از سوی مخاطب همراه شود.

فروتن با اشاره به ساخت و عرضه مجموعه‌های تلویزیونی در شبکه نمایش خانگی گفت: عرضه مجموعه‌ها و سریال‌ها را از دو سال پیش با کارهای خارجی در شبکه آغاز کردیم و پاسخ دلگرم‌کننده‌ای از مخاطبان گرفته شد و باعث شد بسیاری از برنامه‌سازان به فکر ساخت و عرضه سریال‌های ایرانی در شبکه نمایش خانگی بیفتند و خوشبین هستم به مراتب با پاسخ خیلی روشن‌تری نسبت به آثار خارجی در برابر آثار ایرانی بگیریم.

تهیه و تنظیم : هواداران مدیری mmodiri.blogfa.com)